محل تبلیغات شما
سوال ::::

سلام
من 32 سالمه مجردم و تازه عضو شدم. فعلاً سر کار نمی رم. قراره برای فوق لیسانس تا چند هفته دیگه کنکور بدم ولی وضعیت طوری شده که نه از درس خیلی خوشم میاد نه از تفریحات خودم. من خیلی درس رو دوست داشتم و هنوزم دارم چون لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه دولتی خیلی خوب دارم و الانم برای فوق لیسانس دوم دارم تلاش می کنم چون ریاضی رو به عنوان رشته دوم دوست دارم و احساس می کنم بتونم موفق بشم. ولی کلا اون علاقه که در گذشته بوده الان نیست. نمی دونم شاید درگیر درس و دانشگاه بودن تا این سن بدون اینکه چندان سر کار برم باعث شده یا شخصیت منزوی من.
تفریحات خودم با توجه به اینکه تحرکم زیاد نیست متأسفانه معمولا در منزل و در حد شبکه های اجتماعی، چت، بازی های کامپیوتری، فیلم و . هست که از اونا هم خسته میشم.
همین مسائل باعث شدند کلا خیلی اوقات سوالات زیادی برام پیش بیاد که اصلا چرا زندگی می کنم و انگیزه من چیه؟! وقتی نه از درس و نه از تفریح لذت آنچنانی می برم. و متأسفانه وقت هایی هم که چنین مسائلی برام پیش میاد سراغ افکار منفی می رم و خیلی هجوم میارن و بعضا حتی فکر خودکشی هم سراغم میاد ولی فعلا کم.

به نظر شما چه تغییری توی زندگیم بدم؟ آیا تفریحات بیشتری وارد زندگیم کنم یا مثلا استراحتمو بیشتر از درس بذارم. ولی خب از یه طرفم شاید خوب نباشه چون تا 5 هفته دیگه باید کنکور بدم.

خیلی ممنونم

پاسخ :::::::

کلمات اسیر در خودم

راهکار برای تغییر زندگی

تردید در انتخاب همسر

خیلی ,درس ,کنم ,لیسانس ,ولی ,میاد ,نه از ,از درس ,می کنم ,فوق لیسانس ,برای فوق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه تولیدی فیلتر هوای اتومبیل شهید سردار حاج قاسم سلیمانی دانلود اهنگ جدید + پخش انلاین